Projekt wnętrza domu w Garwolinie w stylu skandynawskim

W tym projekcie postawiliśmy na naturalne dodatki i meble. Komponują się one z jasnymi barwami ziemi i estetycznie dopełniają pomieszczenia.
Lekkie i wygodne meble w stylu skandynawskim i boho świetnie spajają w całość i zapewniają praktyczne i wygodne użytkowanie.  Tworząc wystrój otwartego wnętrza, skupiliśmy się nie tylko na kolorystyce, ale także na stylistyce dodatków, czy rodzajowi wykorzystywanych materiałów i tkanin.

W naszym projekcie postawiliśmy na elementy naturalne, takie jak na przykład drewno, dzięki czemu salon i kuchnia klienta zyskały rodzinny, ciepły charakter. 

Przytulna sypialnia w naturalnych, jasnych kolorach to propozycja idealna dla wszystkich szukających miejsca sprzyjającego wypoczynkowi i błogiemu relaksowi. 
Eleganckie, minimalistyczne, geometryczne wzory sprawiają, że wnętrze nie jest przytłoczone, a nastrojowe oświetlenie zapewnia komfort i niepowtarzalną atmosferę. 

W łazience zastosowaliśmy duży, jasny gres, wykończony dekoracyjną płytką, nastrojowe oświetlenie, duże lustro i meble z naturalnym drewnem.

Podobają Ci się nasze projekty?